13 lipca 2024
Kryminalne

Uwaga kierowcy! Wzmożona kontrola w Pogórskiej Woli i Szynwałdzie

Na mapie priorytetów tarnowskiej policji pojawiły się dwa nowe punkty. Na wniosek mieszkańców można spodziewać się wzmożonych kontroli w Szynwałdzie oraz Pogórskiej Woli.

W rejonie popularnej Biblioteki Publicznej w Szynwałdzie, gdzie – według zgłoszeń mieszkańców – w zimie dochodzi do gromadzenia się osób i urządzane są tam pokazy niebezpiecznej jazdy różnymi pojazdami, zostanie wzmożona kontrola wszelkich pojazdów oraz uprawnień do kierowania nimi. Mieszkańcy skarżą się na nadmierny hałas i ruch pojazdów w godzinach wieczorowo-nocnych.

Kolejnym rejonem, którym zainteresowano policjantów jest Pogórska Wola, szczególnie na odcinku kościół–Szkoła Podstawowa. Mieszkańcy zwracają uwagę na częste przekraczanie prędkości przez kierujących i dlatego od kilku dni w rejon ten kierowane są dodatkowe patrole, których działania ukierunkowane będą na kontrole prędkości oraz co najważniejsze – na prawidłowy przewóz dzieci do szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.